Boost je energie en hydratatie met de isotone drank Naäk, ideaal voor je sportieve en dagelijkse avonturen.
De Isotone energiedrank - Individuele sachets met perzik-abrikozensmaak Naäk is de ideale oplossing voor iedereen die gehydrateerd wil blijven en zijn energie wil opladen tijdens sportactiviteiten en in het dagelijks leven. Ontworpen door het merk Naäk, dat bekend staat om zijn expertise op het gebied van gezondheids- en wellnessdranken, deze isotone drank combineert plezier en prestaties.
Deze drank valt op door de geoptimaliseerde formule die een snelle opname van essentiële voedingsstoffen mogelijk maakt. Verrijkt met elektrolyten helpt het om de vochtbalans te herstellen na een intense fysieke inspanning. Of het nu gaat om een sportsessie, een wandeling of gewoon een actieve dag, dit product zal je effectief begeleiden.
Hier zijn enkele belangrijke kenmerken van deze isotone drank:
Deze isotone drank draagt niet alleen bij aan fysieke prestaties, maar ook aan het algemene welzijn. Door een goede hydratatie te bevorderen, helpt het om een optimale energieniveau de hele dag door te behouden. Dit product is dus even geschikt voor atleten als voor actieve mensen die goed voor hun gezondheid willen zorgen.
De Isotone energiedrank - Individuele sachets met perzik-abrikozensmaak Naäk in je dagelijkse routine integreren, is de keuze voor gerichte hydratatie en effectieve recuperatie na inspanning. Geniet van de voordelen om je op je best te voelen, of het nu tijdens een training, een buitenactiviteit of zelfs in je dagelijks leven is.
| Merk | Naäk |
| Leveranciersreferentie | UE-DM-PA-SB-01-E1 |
| Kleur | geel/oranje |
| Kleur | Geel |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Samenstelling | Dextrose, maltodextrine, isolat de protéines de canola, Palatinose™ (isomaltulose), arôme naturel, sel de mer, correcteur d'acidité (acide citrique), minéraux (citrate de potassium, citrate de magnésium), colorants naturels (extrait de jus de légumes, bêta-carotène). Peut contenir : soja, lait, œufs. Les personnes allergiques à la moutarde peuvent également être allergiques aux protéines de canola. L'isomaltulose est une source naturelle de glucose et de fructose, dérivée de la betterave sucrière. |
| Hoeveelheid per product | 1 |