Transformeer je haarroutine met de Föhnborstel Cecotec, de perfecte bondgenoot voor glanzend haar en een snelle styling.
Beschrijving
Multifunctionele 14-in-1 stylingborstel met Coanda-technologie die je haar vormt, krult, stylt en droogt, en pluisjes verwijdert. 3 snelheden, 3 temperaturen en slimme temperatuurregeling. Digitale motor met een vermogen van 1400 W en een snelheid van 110000 toeren/min. Koppen met een keramische en keratine coating.
Multifunctionele borstel met 14 koppen voor een grotere verscheidenheid aan kapsels: droogkop, borstels van 33 mm, 40 mm en 70 mm, 2 kammen en 2 krulcylinders (links en rechts), ontklittende borstel, volumeborstel, concentrator, borstel met terugtrekkende haren, diffuser en kruller.
Coanda-technologie: de lucht die uit de borstel komt, volgt de oppervlakte van de krulcylinders, waardoor het haar om de cilinders heen wordt gewikkeld en perfecte krullen zonder moeite worden gecreëerd.
Bedekte koppen: de borstel heeft koppen met een keramische en keratine coating voor gezond en glanzend haar, wat de elasticiteit verbetert.
Krachtige hogesnelheidmotor van 1400 W: geniet van de optimale prestaties van je borstel dankzij de digitale brushless motor met een hoge snelheid van 110000 toeren/min, waardoor je je in een mum van tijd kunt stylen.
Vermindering van pluis: de negatieve ionen die door AirGlam worden uitgezonden, combineren met de positieve ionen in je haar, waardoor de vochtigheid vanaf de wortel wordt vastgehouden en pluis wordt verminderd.
Slimme temperatuurregeling om oververhitting van het haar te voorkomen en het te allen tijde te beschermen.
3 temperatuurinstellingen: zorg voor je haar door de temperatuur te kiezen die het beste bij hen past.
3 luchtstroomsnelheden: pas de luchtstroom van je borstel aan op basis van je kapsels.
Koude-luchtfunctie die helpt om de styling vast te zetten.
360º kabel: geniet comfortabel van je borstel dankzij de 360º kabel van 1,8 m en de ophangring.
Ergonomisch ontwerp: met zijn vele hoogwaardige afwerkingen zal deze borstel je zowel verrassen met zijn resultaten als met zijn ontwerp.
Filterreiniging: door de temperatuurknop enkele seconden ingedrukt te houden nadat je de borstel hebt uitgezet, wordt de schoonmaakoptie geactiveerd, komt de lucht vrij en wordt al het stof dat in het filter is vastgehouden geëvacueerd.
Opberghoes: inclusief een leren opberghoes om het organiseren van alle koppen te vergemakkelijken.