Made in Paradis
Nieuw
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Inny Dameslaarzen Glacial Ultra

Ontdek de laarsjes Inny Glacial Ultra, die comfort en elegantie combineren om de winter met stijl en vertrouwen tegemoet te treden.

Dameslaarzen Inny Glacial Ultra thumbnail
Vanaf
€ 67,00
+€ 3,35 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving

De Glacial Ultra laarzen van Skechers zijn ontworpen om comfort en stijl te combineren gedurende het koude seizoen. Gemaakt met een bovenwerk van suede en een sherpa voering, bieden ze uitzonderlijke warmte. De Goga Mat™ Air-Cooled binnenzool zorgt voor optimale demping, terwijl de ULTRA GO® technologie zorgt voor ongeëvenaard lichtgewicht en responsiviteit. Deze laarzen zijn ook behandeld met 3M® Scotchgard® om water- en vlekbestendig te zijn, waardoor ze ideaal zijn voor vochtige dagen. Met een vetersluiting en een zijrits zijn ze gemakkelijk aan en uit te trekken. Of het nu gaat om een wandeling in de stad of een casual uitje, deze laarzen zijn de perfecte keuze om fashionable te blijven terwijl je comfortabel bent.

Aanvullende informatie
MerkInny
Kleurbeige
KleurBeige
GeslachtVrouw
LeeftijdsgroepVolwassene
HoofdmateriaalBizon / suede
Schoenzoolsynthetische zool met schokdemper
Loading...
Loading...

Al onze merken

OnlyVictoriaAsicsPumaBuffaloLe Temps des cerisesGuessDesigualGrace & MilaNikeSteve MaddenLa Petite ÉtoileBirkenstockSaucony