Made in Paradis
Nieuw
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

She is Sunday Damesjas Incanto

Ontdek de Incanto jas van She is Sunday : retro elegantie, moderne stijl en uitzonderlijk comfort om je garderobe naar een hoger niveau te tillen.

Damesjas She is Sunday Incanto thumbnail
Vanaf
€ 137,48
+€ 6,87 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving

Zoek je iets buitengewoons dat je garderobe zal transformeren en de perfecte vervanger wordt voor een klassieke spijkerjack? De Incanto Nocciola is een voorstel dat lijkt te zijn afgeleid uit een film van Wes Anderson - het charmeert met zijn unieke stijl, retro sfeer en aandacht voor elk detail. Het is ontworpen op basis van een relaxte, oversized pasvorm, wat het een extreem moderne uitstraling geeft. Let echter op de maat: de pasvorm is oversized en duidelijk overmatig, wat betekent dat de jas bijzonder goed past bij lange mensen en liefhebbers van ruime en indrukwekkende stijlen. Als je op zoek bent naar een kledingstuk met karakter dat perfect comfort en uniek design combineert, dan zal de Incanto Nocciola zeker je hart veroveren. Het model is 179 cm lang en draagt maat M/L. Oversized corduroy jack. Jacks in melkchocolade kleur. Olivekleurige kraag. Lange mouwen. Decoratieve banden op de mouwen. Sluit met metalen knopen met logo. Klepzakken. Stoffen gewicht: 325g. De She is Sunday producten zijn ontworpen en vervaardigd in Polen, volgens de familietraditie.

Aanvullende informatie
MerkShe is Sunday
Kleurbruine
KleurBruin
GeslachtVrouw
LeeftijdsgroepVolwassene
Samenstelling97 % coton, 3 % élasthanne
Loading...
Loading...

Al onze merken

OnlyVictoriaAsicsPumaBuffaloLe Temps des cerisesGuessDesigualGrace & MilaNikeSteve MaddenLa Petite ÉtoileBirkenstockSaucony