Made in Paradis
Nieuw
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Cecotec Lisseur 6in1 AirLisse Platinum 13 m/s

Ontdek de 6-in-1 stijltang Cecotec AirLisse Platinum voor een snelle en effectieve styling, terwijl je de gezondheid van je haar behoudt.

Verzonden binnen 6 dagen
Lisseur 6in1 Cecotec AirLisse Platinum 13 m/s thumbnail
€ 249,00
Bespaar 5% met code EXTRA
+€ 12,45 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving
  • Snelle en effectieve droging, waardoor de stylingtijd vermindert en de haren worden beschermd tegen thermische schade. Luchtsnelheid van 13 m/s en Brushless motor met 112.000 tpm.
  • Combineer de kracht van een haardroger met de precisie van een stijltang. 3 gebruiksmodi: Droogmodus, Stijlmodus, Droog&Stijl.
  • Krijg een perfecte gladheid dankzij de verwarmde plaat, zonder frizz en met behoud van de glans van al je haren. Stijlmodus.
  • Krijg een snelle en effectieve droging, waardoor de stylingtijd vermindert dankzij de krachtige luchtstroom. Droogmodus.
  • Combineer de verwarmde platen en de luchtfunctie voor een effectieve droging en perfecte gladheid dankzij de kracht van zijn luchtstroom en de dubbele verwarmde plaat. Droog&Stijl modus.
  • Negatieve en positieve ionen die frizz neutraliseren, glans en zachtheid verhogen, en de natuurlijke hydratatie van het haar afsluiten, voor een langdurig en gezond resultaat. Plasmafunctie.
  • Koude lucht om de styling te 'verzegelen' en verschillende snelheden om je stylingroutine aan te passen aan je specifieke behoeften. 4 temperatuurinstellingen.
  • Creëer eenvoudig een eindeloze verscheidenheid aan looks. 6 innovatieve accessoires inbegrepen.
  • De concentrator transformeert de stijltang in een haardroger door de luchtstroom te richten voor een nauwkeurige en snelle droging, ideaal om overtollige vochtigheid te verwijderen en de stylingtijd te verkorten. Concentrator mondstuk.
  • Kam je natte haar voorzichtig door, ter voorbereiding op een styling zonder trekken of schade. Ontklittende borstel.
  • Zorg voor je krullende haar tijdens het drogen, gebruik de diffuser op de laagste snelheid voor een optimaal en gezond resultaat met glanzend haar. Diffuser.
  • Voeg volume toe vanaf de basis, voor een look vol body, volume en beweging. Volumerende borstel voor de wortels.
  • Definieer je haar en punten, en creëer eindeloze kapsels en krullen met gemak. Föhnborstel.
  • Elimineer frizz, laat je haar zacht en gemakkelijk te stylen. Anti-frizz kop.
  • Bescherm al je accessoires, voorkom dat de koppen bewegen en zorg ervoor dat alles op zijn plaats blijft bij het openen. Gemakkelijker transport en opberging. Extra klassieke borstel inbegrepen, ideaal voor dagelijks gebruik, die garandeert dat je haar altijd klaar is voor elke gelegenheid. Bovendien bevat het ook een elegante premium tas met een scheider aan de binnenkant.

Samenstelling

  • Product
  • concentrator mondstuk
  • ontklittende borstel
  • diffuser
  • volumerende borstel
  • vormgevende borstel
  • anti-frizz borstel
  • premium hoes
  • styling borstel
  • gebruikershandleiding
Aanvullende informatie
MerkCecotec
LeveranciersreferentieA01_EU01_115252
Kleurzwart/wit
KleurZwart
Loading...
Loading...

Al onze merken

OnlyVictoriaAsicsPumaBuffaloLe Temps des cerisesGuessDesigualGrace & MilaNikeSteve MaddenLa Petite ÉtoileBirkenstockSaucony