Black Diamond BD CropGa de dag in stijl tegemoet met ons gestreepte T-shirt, ontworpen om met je mee te bewegen met biologisch katoenen jerseystof.
Onze T-shirts zijn ontworpen om net zo hard te werken als jij. Ze zijn gemaakt van een rekbare biokatoenen jerseystof die met je meebeweegt, maar zacht aanvoelt tegen je huid. Deze prestatiegerichte T-shirts zijn geen gewone T-shirts. Integendeel: het zijn duurzame producten, ontworpen voor prestaties en gemaakt om lang mee te gaan. tous Bovendien worden onze graphics geproduceerd met inkten op waterbasis.
Producteigenschappen Biologisch katoenen jersey stof voelt zacht aan Patroon ontworpen voor atletische prestaties en bewegingsvrijheid Graphics zijn geproduceerd met inkten op waterbasis Pasvorm: Relaxed
| Merk | Black Diamond |
| Kleur | gebroken wit-kool |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Vrouw |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Hoofdmateriaal | katoen |
| Hoeveelheid per product | 1 |