Ontdek de Sneakers Zeta Bêta B5, die stijl, comfort en respect voor het milieu combineren voor een trendy en ethische look.
De Bêta B5 Chocolat is een unisex vegan sneaker met een diepe bruine kleur en lichtblauwe accenten. Het iets getande logo en het inzetstuk op de hiel contrasteren met de chocoladebovenkant, die doorloopt met bruine veters en een dikke donkere zool. Te combineren met een blauwe jeans, een crème broek of een grijze trui. Elke paar wordt met de hand gemaakt in onze partners atelier in Vizela, in het noorden van Portugal. Een spel van texturen rond chocolade Het gladde materiaal op basis van granen, waaronder maïs, bestaat uit 73 % -PU en 27 % gerecycled polyester. Dit gaat samen met vegan suede dat bestaat uit 50 % PU en 50 % nylon. De afwisseling van de oppervlakken geeft diepte aan de bruine kleur en benadrukt de constructie van de B5. Een interieur ontworpen voor het dagelijks leven De uitneembare binnenzool is van 100 % gerecycled schuim. De voering bevat 80 % gerecycled katoen en 20 % polyester. De veters zijn van 100 % gerecycled katoen. De buitenzool bevat 40 % gerecycled synthetisch rubber. De lijm is veganistisch, op basis van resin, het label is van gerecycled polyester en de doos is van gerecycled karton.
| Merk | Zeta |
| Kleur | b5 chocolat |
| Kleur | Bruin |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Samenstelling | Extérieur : matière végétale fabriquée à partir de céréales sans pesticides (73% de Bio PU + 27% de polyester recyclé) et suède vegan (50% PU + 50% nylon) | Doublure intérieure : coton recyclé (80%) + PES (20%) | Lacets : coton recyclé (100%) | Semelle intérieure amovible : mousse recyclée (100%) | Semelle extérieure : caoutchouc synthétique recyclé (40%) | Colle : vegan faite à partir de résine |
| Hoofdmateriaal | Synthetisch materiaal / textiel |
| Schoenzool | synthetisch materiaal |